Marzec 2013

KAWA W RZYMIE, CZYLI JAK NIE PRZESTRZELIĆ KOLANA POŚPIECHOWI HISTERYKOWI.

Obudził mnie Pośpiech Histeryk: wstawaj, musisz zrobić przelewy, zadzwonić do dziesięciu osób, wysłać tekst do 9.30, a przed dziesiątą musisz być w salonie. - Nienawidzę cię – wyrzuciłem w siebie – nienawidzę – syknąłem ciszej. Wiedziałem, że przybranie pozycji pionowej oznacza organizacyjną biegunkę: bieganie w poszukiwaniu kluczyków do samochodu, picie kawy przez szczoteczkę w ustach, wrzucenie czegoś jedzenio-pochodnego, by oszukać kiszki. Histeryk zaczyna być naprawdę upierdliwy: jak zaraz nie wstaniesz, to nie zdążysz z tym wszystkim.

Oskar Bachoń. Czy Was Baby pogieło?

Mam ochotę krzyczeć, wyć, jęczeć: czy was naprawdę pogięło? Dziesięć razy dziennie słyszę, że mam zrobić włosy jak ...(i tu mogę wpisać dowolną ilość nazwisk, od Jennifer Ariston przez Ann Hathaway, w zależności od aktualnie wyświetlanego filmu, artykułu w prasie kobiecej, reklamy perfum).

III edycja Sunday Fashion Brunch - FASHIONHOLIZM

24 lutego w krakowskim klubie Baroque przy ul. św. Jana 16 odbyło się kolejne spotkanie z cyklu Sunday Fashion Brunch, o którym osobom w nim uczestniczącym trudno będzie zapomnieć. To, że było ono perfekcyjnie przygotowane już nie dziwi.

Archiwum

Video

Polecam

Do pobrania