Październik 2013

MARIOLA I BONZO Z AMAZONKI

To była sytuacja, w której człowiek wznosi ręce ku Bogu – obojętnie, czy w niego wierzy, czy nie – i stukrotnie dziękuje, że jest jej tylko obserwatorem, a nie uczestnikiem. Sprawa wydarzyła się na imprezie promocyjnej ekskluzywnych kosmetyków do włosów. Kosmetyki ekskluzywne, więc i towarzystwo na odpowiednim poziomie ekskluzywnego snobizmu. Piękne dziewczyny skąpo odziane i zbudowani mężczyźni z wypełnionymi portfelami.

PRAWDZIWY KIBIC

Ostatnio miałem bardzo pracowity czas. Od rana do wieczora albo salon, albo pokaz, albo wywiad. Myliły mi się dni tygodnia i czułem, że koniec już blisko. Kiedy więc zadzwoniła do nas Małgo, obaj ucieszyliśmy się mocno. Tego nam było trzeba.

2013-10-19 20:10 Więcej...

W POSZUKIWANIU STRACONEGO SIEBIE

Niektórzy nazywają to kryzysem wieku średniego. Inni – nieco mądrzej – przejściem w stadium indywidualizacji. Jeszcze inny, dojrzewaniem w poszukiwaniu tożsamości. Choć samo pytanie jest w gruncie rzeczy proste: co ja tu kur.. robię? O co mi chodzi z tymi włosami? Sam mam fryzurę w stylistyce kibola, a tu całe zawodowe życie poświęcam loczkom i odcieniom czegoś, co sam sobie z głowy regularnie usuwam? Klucz do zagadki znalazłem zupełnie niespodziewanie.

ŚLUBNY WARKOCZ

Weszły razem. Dwa warkocze. Duże okulary. Wiszący ogromny sweter. - poproszę trochę końcówki – szepnęła pod nosem - ok – odpowiedziałem, zasmucony trochę, że szału mojej kreatywności to tutaj nie pokażę. Popatrzyła na moje zdjęcie na ścianie. W stroju baletnicy tańczę na kwiecistej łące. Potem spojrzała na mnie, znów na zdjęcie i znów na mnie.

2013-10-04 11:07 Więcej...

Archiwum

Video

Polecam

Do pobrania