Kwiecień 2016

REDTUBE DODA CI SKRZYDEŁ

Monia jest poważną dyrektor kreatywną w poważnej agencji reklamowej. Bardzo pilnuje swojej powagi i kompetencji. O reklamie wie absolutnie wszystko. Ogląda każdą reklamę, szczegółowo ją analizuje. Włosy ścina tak, by podkreślały jej fachowość. Makijaż też temu służy. I niebotycznie wysokie obcasy. Monia preferuje żart kontrolowany, nad którym kontrolę dzierżyć może jedynie ona sama. Przyszła. Ściągnęła obcasy. I żakiet. I okulary słoneczne. - Oskar, dzisiaj jest mi wszystko jedno, co zrobić mi na głowie. Możesz gniazdo jaskółek zapodać. W dupie mam. Czułem, że musiało się wydarzyć coś na grubszą skalę. Monia to twarda baba. Ją byle porażki nie są w stanie złamać. - Monia dajesz - Nie ma co gadać. - Ej?

NACZYŃKA

- Oskar, ale dowaliłeś w tym tekście o kremie do wymion krowy. Wszyscy o tym gadają, a przy okazji okazało się, że każdy ma takie swoje wynalazki. Rzeczywiście tekst, w którym opisałem klientkę, stosującą do twarzy weterynaryjny krem dla krów, okazał się hitem. Ilość pytań o nazwę tego magicznego specyfiku, przekroczyła moje najśmielsze oczekiwania. Ale też wbudowała we mnie przekonanie, że już nikt niczym mnie zaskoczyć w życiu nie może. Jakże iluzoryczna była ta myśl. - Wiem, wiem kochana. Wszyscy się śmiali.

2016-04-23 21:11 Więcej...

ŚLUB

Weszli we dwójkę. Ona śliczna, on przystojny. Wyglądali jak wycięci z żurnala. Wszystko na swoim miejscu. Szczegóły ślubu mają właściwie uzgodnione. Połowa lipca. Garnitur zamówiony. Suknia też. Knajpa i żarcie ustalone. Zostały drobiazgi. Ona jest tak śliczna, że w każdej fryzurze będzie dobrze wyglądać. Więc jest ona, i on, i ja-pan fryzjer. Ona: Oskar, rozjaśnij mi proszę o odcień czy dwa. On: Porąbało Cię? Chcesz wyglądać jak własna babcia? Ona: Nie będziesz mi palancie mówił, jak mam wyglądać. On: Chyba jako mojej przyszłej żonie powinno Ci zależeć, żeby mi się podobać? Ona: wal się na ryj.

2016-04-23 21:09 Więcej...

FELINOTERAPIA

- Oskar, terapia to cudowna sprawa. Wiesz, dowiadujesz się, kim jesteś, jakie masz deficyty przez relacje z rodzicami, jakie masz mechanizmy. Gdyby wszyscy ludzie chodzili na terapię, nie byłoby wojen ani przemocy na świecie. Sam wierzę w moc terapii, ale podejście Bożeny mnie powalało. Nie było problemu, którego - jej zdaniem - nie dałoby się rozwiązań terapią. Grube uda - to zablokowane relacje z matką. Zaparcia - trzymanie emocji w sobie. Spóźnienie na autobus - podświadomy lęk przed sukcesem. Miała psychologiczne uzasadnienie na wszystko.

2016-04-23 21:04 Więcej...

BATMAN Z BIERUNIA

- Oskar ale historia. Jechałam pociągiem z Gdańska i wiesz jak to ja, gaduła potworna jestem. Ale sobie obiecałam, że z nikim nie będę gadać, że popracuję, prześpię się chwilę. No i wsiadam do przedziału. Siedzi tylko jeden starszy mężczyzna o lasce. Myślę: spoko, pewnie zaraz zaśnie i może nikt się nie dosiądzie. - Coś mi się nie wydaje, że zasnął - znałem Gośkę od lat. Nikomu innemu na świecie nie przydarzają się takie historie, jak jej.

KREM

Weszła. Wyglądała bosko. A że była znaną miłośniczką chirurgii plastycznej, to jest odświeżony wygląd dosyć szybko skojarzyłem z kolejnymi laserami, botoksami, wampirzymi peelingami. Plotki głosiły, że nie ma zabiegu, którego nie spróbowała. Miała wszystko top-nówka: piersi, pośladki, policzki, usta. Myślę, że nie było oczywiste dla jej rodziców, czy aby to na pewno to dziecko, które wspólnie wychowali. Czasem też miałem problemy, gdy mijaliśmy się na mieście, czy to na pewno ona.

2016-04-20 11:35 Więcej...

Archiwum

Video

Polecam

Do pobrania